Regulačná rada, orgán Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO), ktorý okrem iného rozhoduje o odvolaniach voči prvostupňovým rozhodnutiam ÚRSO a podieľa sa na celkovej koncepcii regulácie v sieťových odvetviach, aktuálne funguje iba v štvorčlennom zložení.
Radu 10. júna 2021 opustili jej dovtedajší podpredseda Milan Krajčovič a jeden z členov Miroslav Dudlák, ktorým uplynuli ich funkčné obdobia.
Jedna z dvojice voľných stoličiek by sa mohla obsadiť už čoskoro. Hospodársky výbor NR SR na svojom včerajšom zasadnutí formálne odobril dva personálne návrhy poslanca Tomáša Lehotského (Za ľudí), o ktorých by malo plénum NR SR hlasovať už na aktuálnej júnovej schôdzi.
Zostáva vám 58% na dočítanie↓
Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.
Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.
Predplatné obsahuje:
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.