VSDS

Prezident vymenoval dvoch členov Regulačnej rady ÚRSO

Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska vymenoval dňa 11.6.2015 dvoch členov Regulačnej rady, strategického a koncepčného orgánu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

Prezident vymenoval dvoch členov Regulačnej rady ÚRSO

Svoje dekréty prebrali z rúk prezidenta republiky Ján Hijj a Milan Krajčovič.

Opätovné vymenovanie oboch členov prezidentom Slovenskej republiky na návrh Národnej rady SR a vlády Slovenskej republiky svedčí o kvalite ich doterajšej práce v oblasti štátnej regulácie v sektore energetiky. Dňom vymenovania im začína plynúť nové šesť ročné funkčné obdobie,“ konštatuje na svojej stránke Úrad pre reguláciu sieťových odvetví.


Diskusia(0)