Elektrikári Košice | ENERGIE-PORTAL.SK
INNOGY
INNOGY
INNOGY

Elektrikári Košice

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Košice. Kontakt, adresa a webové stránky.

Elektrikári Košice

Hľadáte elektrikára v Košiciach? Nižšie nájdete zoznam 18 elektrikárov a firiem, ktoré poskytujú elektroinštalačné a príbuzné práce v meste. Pri každej z prevádzok je uvedená adresa sídla, emailový či telefonický kontakt, prípadne jej webové stránky.

Elektrikári v Košiciach

Morr s.r.o.

Elektroinštalácia v domoch, bytoch a priemyselných objektoch. Elektrické prípojky, bleskozvody, poruchová služba, revízne činnosti.


ENERGIA, spol. s.r.o. Košice


Andrej Laborecký – ELEKTROPA_L

Návrh a realizácia rekonštrukcií, nových elektroinštalácií, zabezpečovacích elektronických systémov, počítačových sietí pre domácnosti, TV a SAT rozvodov.


Limadec s.r.o.


Martin Jaš – MJ TECHNIK

Opravy vyhradených elektrických zariadení v rozsahu: E1. Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení v rozsahu: E2A.


Ing. Róbert Papcun – elektro projekt revízia

Projekt elektro - priemyselné, výbušné a nevýbušné, trafostanice, prípojky VN/NN, bleskozvody, svetlotechnické výpočty - osvetlenie exteriérové/interiérové. Odborné skúšky, revízie.


Slavomír Rusnák - Elektrikár

Vykonávanie menších a stredných opráv - elektro, silnoprúd, slaboprúd, ústredné kúrenie, voda, sanita, zámočnícke práce, maliarske práce, čistiace práce, búranie a demolácie, inštalatérske práce.


GeKaeM s.r.o.

Elektroinštalácie domov, bytov a iných budov, bleskozvody, NN prípojky, elektrické podlahové a infra kúrenie, dodávky materiálu, poplašné zariadenie, audio-video vrátnik, kamerové systémy.


Ladislav Varga - ELSTAV

Rekonštrukcie bytových jadier, montáž a demontáž sanity, rekonštrukcie bytov, domov, bytových rozvodov, murárske práce, omietky, maľby, sadrokartóny, zatepľovanie. Búracie práce a demontáže.


K & K – Systems, s.r.o.

Elektromontážne a elektroinštalačné práce, montáž a revízie bleskozvodov, predaj a montáž klimatizácií, výroba a kompletizácia elektrorozvádzačov do 1000V, odborné prehliadky elektrických zariadení.


MAGA Elektro s.r.o.

Elektrikári.


LORES, spol. s.r.o.

Elektrotechnická činnosť a rekonštrukčné práce nízkonapäťových elektrických rozvodov, výroba elektrických rozvádzačov, obchodná a poradenská činnosť.


COMELS s.r.o.

Vypracovanie a realizáciu projektu, konzultácie, predaj elektroinštalačného materiálu, zabezpečenie revíznej správy a vypracovanie dokumentácie skutočného stavu.


REVIEL Košice s.r.o.

Vykonávanie revízií elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov, elektroinštalačné práce, montáž senzorového osvetlenia, montáž elektrického vrátnika.


EL.STAV.SERVICES, s.r.o.

Odborné poradenstvo, projektovanie, realizácie, odborná revízna činnosť. Výroba rozvádzačov s protokolmi. Realizácia prác bez obmedzenia napätia. Meranie a regulácia, elektro práce na rodinné domy, obchodné centrá, plavárne, elektroinštalácie, inštalácia bleskozvodov.


Lajtár Michal

Elektroinštalačné práce.


Lukáš Poštrk – ZeroElektrik

Kompletné rekonštrukcie bytov. Elektroinštalácie. Bleskozvody.


Jaroslav Kačmár

Elektrikár.

Zoznam elektrikárov v Košiciach priebežne aktualizujeme, za presnosť údajov neručíme.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Palivové drevo Bratislava

Palivové drevo Bratislava

Predaj palivového dreva, brikiet a peliet v Bratislave a okolí.

Elektrikári Bratislava

Elektrikári Bratislava

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Bratislava. Kontakt, adresa a webové stránky.

Elektrikári Žilina

Elektrikári Žilina

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Žilina. Kontakt, adresa a webové stránky.